1.925 defa okundu.
Osb Haberleri
12 Ekim 2021

Birecik OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Gerçekleştirildi

Yönetim Kurulu Başkanımız ​Kaymakam Sayın Kadir Duman Başkanlığında gerçekleştirilen Birecik OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısında, Birecik OSB’de yapım çalışmaları devam eden fabrikalar ile OSB Hizmet Binasında gelinen son aşama, parsellerin son durumu, yatırımcılarımızın karşılaştığı sorunlar ile çözüm önerileri hazırlanan sunum eşliğinde değerlendirildi.

EPDK’nın Birecik OSB’de doğal gaz dağıtım faaliyetlerinin AKSA Şanlıurfa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleştirilmesine onay vermesinin ardından Birecik OSB’nin doğalgaz hizmetine en kısa zamanda kavuşturulması çalışmalarında gelinen son aşama istişare edildi.
Proje aşamasında olan Ticari Dükkânlar, OSB Girişi Kavşağı, Kamera Güvenlik Sistemleri, İkinci Elektrik Hattı, Foseptik ve Atık Su Arıtma Tesisi gibi yatırımların yapılabilmesi için projeler ve hibe programları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Birecik Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Birecik Belediye Başkanı Sayın Mahmut Mirkelam, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Birecik Organize Sanayi Bölgemiz Başkan Vekili Sayın Sadettin Bilgin, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.