ALT YAPI İHALE İLANI


YAPIM İŞİ İÇİN İHALE İLANI Birecik Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Karacadağ Kalkınma Ajansı 2020 Yılı Cazibe Merkezleri Deanahtar_teslimi_goturu_bedel_teklif..
16 Aralık 2022 02:07

Birecik OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Gerçekleştirildi


Yönetim Kurulu Başkanımız ​Kaymakam Sayın Kadir Duman Başkanlığında gerçekleştirilen Birecik OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısında, Birecik OSB’de yapım çalışmaları devam eden fabrikalar ile OSB Hizmet Binasında gelinen son aşama, parsellerin son durumu, yatırımcılarımızı..
12 Ekim 2021 09:39

Birecik OSB’ye Doğal Gaz Onayı


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, ”Doğal Gaz Dağıtım Şirketleri Tarafından Organize Sanayi Bölgelerinde Dağıtım Faaliyeti Gerçekleştirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar” çerçevesinde, Birecik OSB sınırları içerisinde doğal gaz dağıtım faaliyetinin AKSA Şanlıurfa Doğal Gaz..
30 Eylül 2021 11:05

BİRECİK OSB’DE FAALİYET GÖSTEREN HALFETİ FISTIK KURUYEMİŞ VE İHRACAT İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİNİ ZİYARET


Gün geçtikçe büyüyerek ilçemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan Birecik OSB’de faaliyet gösteren 2500 m2’lik kapalı alana kurulan, fıstığın dalından koparılıp paketlenmesine kadar tüm aşamaları gerçekleştiren, 10 kişiye istihdam sağlayan, istihdam sayısını 40’a..
21 Eylül 2021 10:06

MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI YATIRIMCILARIN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ


Birecik Organize ve Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Kaymakamı Sayın Kadir Duman Başkanlığında gerçekleştirilen Birecik OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısında, Birecik OSB’deki mevcut durum ve bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar, karşılaşılan sorunlar ve çözüm..
8 Haziran 2021 10:43